Keresés

Részletes keresés

Gyurkaferko Creative Commons License 2001-03-07 21:00:19 3
Igen, egyetértek!
MIndenki írjon, aki olvasta a könyvet!
:-))))
Üdv: Gyurkaferko
Törölt nick Creative Commons License 2001-03-07 20:30:48 0
Lehetetlent kérsz. 0-val válaszolok.
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2001-03-07 20:25:56 -
itt van ez a könyv, amiről érdemes beszélni
sokszor esik szó itt a fórumon a tudatos dezinformációról, a double standard(kettős mérce)-ről, a csúsztatásokról, rágalomhadjáratokról, stb.
a 90-es évek utáni média ezekről szól
de honnan gyökeredzik ez?
kik fejleszették tökélyre?
mert elég körülnézni a magyar médiában - mennyi Münzenberg-fiú dolgozik itt?

a felénél tartok, kiváncsi vagyok a véleményetekre!

megkérek mindenkit, érdemben CSAK az szóljon hozzá, aki olvasta vagy olvassa a könyvet
remélem nem nagy kérés

üdv.
Gurg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!