|
|
|
|
 |
Gyurkaferko
2001-03-07 21:00:19
|
3
|
Igen, egyetértek!
MIndenki írjon, aki olvasta a könyvet!
:-))))
Üdv: Gyurkaferko |
|
 |
Törölt nick
2001-03-07 20:30:48
|
0
|
| Lehetetlent kérsz. 0-val válaszolok. |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2001-03-07 20:25:56
|
-
|
itt van ez a könyv, amiről érdemes beszélni
sokszor esik szó itt a fórumon a tudatos dezinformációról, a double standard(kettős mérce)-ről, a csúsztatásokról, rágalomhadjáratokról, stb.
a 90-es évek utáni média ezekről szól
de honnan gyökeredzik ez?
kik fejleszették tökélyre?
mert elég körülnézni a magyar médiában - mennyi Münzenberg-fiú dolgozik itt?
a felénél tartok, kiváncsi vagyok a véleményetekre!
megkérek mindenkit, érdemben CSAK az szóljon hozzá, aki olvasta vagy olvassa a könyvet
remélem nem nagy kérés
üdv.
Gurg
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|