|
|
|
|
 |
Barsony
2001-03-07 20:40:19
|
79
|
köszönöm szépen, inkább egy nagy pohár málnaszörp, mint az Erdbeeren-Drink....
Szaros kis gyermekkorom időzödött fel, amikor ezzel kapcsolatos soraidat olvastam. Nekem vannak emlékeim és meg is szeretném őrizni őket.Csak ezek az enyémek.Na de jó, nem leszünk szentimentálisak:-(((
Ps.: Tessék vigyázni magunkra !
|
|
A hozzászólás:
 |
rali
2001-03-07 20:17:34
|
78
|
| Efféle anyagok a kocsmában meg a DakotaPresszóban meg az atombunkerban lelhetők fel.Vendégem vagy egy nagyon nagy málnára.(Erdbeeren) |
|
Előzmény:
 |
Barsony
2001-03-07 20:11:10
|
77
|
jójó. Most inkább kérek egy nagymálnát. Anno amikor még lehetett kapni a kocsmákban. Kicsi voltam még, de emlékszem.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|