Keresés

Részletes keresés

Barsony Creative Commons License 2001-03-07 20:11:10 77
jójó. Most inkább kérek egy nagymálnát. Anno amikor még lehetett kapni a kocsmákban. Kicsi voltam még, de emlékszem.
A hozzászólás:
rali Creative Commons License 2001-03-07 20:07:08 76
Bitte:rali nur rali.Vielen dank.
Előzmény:
Barsony Creative Commons License 2001-03-07 19:46:21 75
az a jó......:-)) És specko erre a szitura mondják, hogy jóból is megárt a sok(k!

Ach, Rali, az egyén szóra sem érdemes...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!