Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-07 21:53:52 83
Néztél már percekig mélyen a macskád szemébe???

(Főleg mikor épp "sértődött" volt?)

rali Creative Commons License 2001-03-07 18:27:32 74
Kik offolják?
A hozzászólás:
Barsony Creative Commons License 2001-03-07 16:05:11 61
Szerintem nem sántit a dolog, ilyennek is kell lennie, bár vannak, akik a hátad mögött offolják ezt a topicot….

Szerintem tudnak megsértődni, főleg a macskák, a többi állatokkal kapcsolatban nincs tapasztalatom.
Úgy, hogy például 3 napig sem engedi, hogy megfogjad és cirógassad, nekem ebben már volt részem. Pedig nem bántottam, csak éppen valami miatt felhúzta az orrát.
Kiváncsi vagyok a további hozzászólásokra: -))))))

Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-06 20:22:10 58
Szerintem (a hozzászólásokból következtetve) azért mindenki sejti, hogy ez a topic egy kicsit sántít!

Kicsibarsonytalpu pedig kimondta a kulcsszót: "érdekek"!!!

Szerintem egy állat (lehet az kutya is vagy akármi) érzelmi világa kizárólag pozitív illetve negatív behatások következtében alakul!

Konkrétabban: szerintem egy állat képtelen egy olyan összetett érzelem kialakítására mint a "sértődés"!!!

Szerintem egy állat nagyon is jól tudja, hogy függ a gazdájától, így megsértődnie igencsak pofátlanság lenne...

Szerintem egy állat nem képes egy "bameg" kifejezés megfogalmazására (semmilyen szinten), még akkor sem, ha neki éppen nem a legjobbat tapasztalja gazdájától!
Ilyenkor lép be a "nekem most jobb nem-itt lenni" kategóriájú "elgondolás", de ez messze áll attól, hogy közben azért mert neki nem a legjobb itt, elküldje saját gazdáját melegebb éghajlatokra...

Szerintetek? ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!