|
|
|
|
 |
SzilikonVali
2001-02-19 17:29:00
|
16010
|
Lesiné Panni néni köszöni jól van, még mindig foglalkozik fotóvegyszer-gyártással.
(Én sokat köszönhetek neki; az unokája a kollégám.)
Naszóval a lényeg:
Lesi Sándorné
Tel: 368-30-53 |
|
A hozzászólás:
 |
Levendula
2001-02-19 12:13:10
|
16001
|
| Lesiné ha még megvan. Valaki tudja? Vegyél kemény és lágy hívót, tehát kéttálas hívást javaslok. Mit jelent? ! tálban hívsz, kemény, lágy, áztatás, fixálás. csinálj próbacsikót, tehát 2, 4, 6, 20, 30 másodperc, hivd elô elôírás szerint utána exponálj nagy papírt. A lényeg, alapos fixálás után alapos áztatás! Mert önmegsemmisít a papir egy idô után. Az RC papir se olyan tartós, mint a barit papír. A műanyag bevonat miatt. |
|
Előzmény:
 |
Teve99
2001-02-19 07:57:35
|
15992
|
sziasztok, elnezest a lama kerdesert, biztos volt mar, de sajnos nem tudom vegigolvasni az egesz topikot.
Szoval azt szeretnem kerdezni, h hol lehet budapesten fotopapirt meg vegyszereket venni, nagyitashoz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|