|
|
|
|
 |
Levendula
2001-02-19 12:13:10
|
16001
|
| Lesiné ha még megvan. Valaki tudja? Vegyél kemény és lágy hívót, tehát kéttálas hívást javaslok. Mit jelent? ! tálban hívsz, kemény, lágy, áztatás, fixálás. csinálj próbacsikót, tehát 2, 4, 6, 20, 30 másodperc, hivd elô elôírás szerint utána exponálj nagy papírt. A lényeg, alapos fixálás után alapos áztatás! Mert önmegsemmisít a papir egy idô után. Az RC papir se olyan tartós, mint a barit papír. A műanyag bevonat miatt. |
|
 |
Törölt nick
2001-02-19 09:54:45
|
15994
|
Szervusz Teve99, két helyet ajánlanék Budapesten fotopapír- és vegyszervásárláshoz. Az egyik az V. kerületben a Mérleg utcában van, ez a Forte mintaboltja. Papírokat és vegyszereket is kaphatsz és azt hiszem, az árszínvonal elfogadható. A Nemzeti Gödörtől 1 perc séta.
Másik a XXII. kerületben (az utca/házszámot nem tudom, Budafok Citynél a Városház téren kell leszállni vagy leparkolni). Egy lepukkant kis boltban van egy Porst / vadászbolt / bóvlibolt / Ilford márkaképviselet. Katalógusuk van minden Ilford anyagról, amit forgalmaznak, minden kapható friss és rég lejárt kivitelben is, és nagyon drága. |
|
A hozzászólás:
 |
Teve99
2001-02-19 07:57:35
|
15992
|
sziasztok, elnezest a lama kerdesert, biztos volt mar, de sajnos nem tudom vegigolvasni az egesz topikot.
Szoval azt szeretnem kerdezni, h hol lehet budapesten fotopapirt meg vegyszereket venni, nagyitashoz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|