|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
HACKETT.NO1
2001-02-17 16:54:13
|
661
|
Ez nagyon pozitív hír.Akartam is írni, hogy attól mert te idáig nem találkoztál United rajongóval a tengeren túl, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy senki sem ismeri odaát szeretett klubunkat.Sőt!Nekem meg van a United hivatalos magazinjának - Manchester Unietd Official Magazine - jónéhány száma, és pont ott olvastam a klub amerikai szurkolóiról -akik történetesen épp New York'ban nézték végig a Champions' League finálát, ugyanis New York'iak.Arról már nem is beszélve, hogy rengeteg amerikai United page'n jártam már a legutóbbin épp tegnap előtt, ahonnan tök yoo chant'eket töltöttem le.De van egy király rádioműsorom is (kb. 45. min), amit amerikaiak készítettek, és csodálatos tálalásban ismerteteik meg a hallagtóval a Manchester United'et.A Sports Illustrated magazint csak hírből ismerem, ha van scannered és időd légyszi szkenneld be, és küldd el e-mailben valamelyik címemere:
hackett1977@hotmail.com
hackett77@yahoo.co.uk
hackett77@unitedsupporter.com
Az tök yoo ha már a Medison Square Garden'ben is árulnak United mezt, de az ára az horribilis.Én találtam egy amerikai site'ot
www.bigsoccer.com - itt félelmetes a választék, és az árak is jóval kedvezőbbek.A meccs tényleg sz@r volt, de odahaza szerintem nyerni fogunk.
UNITED4EVER!
|
|
Előzmény:
 |
lulant
2001-02-17 03:28:06
|
659
|
Mindenki!!!!!
Lehet ,hogy igazatok volt.Az e heti Sports Illustrated amerikai szamaban MU melleklet van.
Felmeresi adatok:
Ismeri a MU-t?
Megkerdezettek 74%-a ismeri.
Tele van az ujsag kepekkel,hirekkel ,adatokkal a csapatrol.Ugraltam a postaladanal mikor meglattam a boritojat az ujsagnak.Allat jo a cikk.Na ez a szerzodes elso hatasa.
Most jon a masodik:A M.S.GARDENBEN lehet kapni MU mezt.Ott van Amerika es Kanada osszes csapatanak a meze mellett.Sajnos Juventus es Real Madrid mez is log mellette.A mez ara,kapaszkodjatok meg 119 dollar.
Ennyi a hir az Ujvilagbol.Sajnos csak most neztem meg a meccset videon,mert el kellett utaznom.Lattam elotte a ket jellemzo kepet a meccsrol,hat sajnos nem izgultam szet az agyam.Ezt a Mendieta-t szivesen latnam voros mezben.
Na udv mindenkinek! lulant |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|