|
|
 |
Gurg
2001-02-18 23:38:54
|
67
|
k.trout
nem érted miről van szó (szánalommal legyél irántad)
próbálj meg beolvadni egy zsidó hitközségbe - nem megy
próbálj meg goj létedre Izraelben zökkenőmentesen (kb. 5 év alatt) letelepedni - nem megy
próbálj meg egy zsidó management által irányított cégben, mint goj, szédületes karriert befutni - nem megy
próbálj meg egy vallásos zsidó családba úgy bekerülni, hogy "törvényesen" zsidónak fogadnak el - nem fog menni
miért?
mert a zsidó népnél a legfontosabb a származás,
ha nem vagy zsidó, akkor nehéz lesz
ezek a dolgok tények, a zsidók ilyenek, elfogadtuk őket ilyeneknek, tiszteletben tartjuk ezen szokásukat
akkor én most antiszemita vagyok, mert ezeket a tényeket felhoztam? természetesen a józan ész diktátuma alapján, nem
csupán nem árt, ha az ember tájékozott, nehogy meglepetések érjék (a családfámmal meg tisztában vagyok - amúgy nem érdemes firtatni, hogy milyen származású vagy, egyrészt mert nem érdekel, másrészt meg ebben a fórumban bárki-bármit mondhat erről, lekutathatatlan e-mailcímmel, egy a fontos, mit írsz)
|
|
 |
Avox
2001-02-18 15:01:05
|
66
|
| Te sváb? Az ki van zárva. Sváb nem lehet ilyen magyargyülölö. Nem szégyen a zsidó származás. Valld be nyugodtan. Vagy - Kuncze mellett neked is - a svábok lejáratása a célod? |
|
 |
Halandó
2001-02-17 10:47:17
|
65
|
| Köszönöm. Villámcsapás-szerű felismerés élménye ritkán adatik meg, de ez most az volt. Megértettem, mi a baja a zsidókkal a zsidózóknak: hogy tisztázott a származásuk, velük ellentétben! Félnek, hogy esetleg zsidók, hiszen nem ismerik a saját gyökereiket. Ez a magyarázata annak, hogy a tisztázott leszármazású arisztokraták között oly kevés az antiszemita. (A másik ok, ettől nem teljesen függetlenül, hogy ők is kozmopoliták.) Tessék a Lovas, Mónus, Chrudinák hármast ennek a fényében vizsgálni. Szeretnének hasonulni a zavaros leszármazásúak hatalmas tömegéhez, és ehhez a zsidók elleni uszítást alkalmazzák mimikrinek. Ha rövid a családfád, toldd meg egy zsidózással. |
|
A hozzászólás:
 |
K.Trout
2001-02-16 18:47:34
|
64
|
a Kárpát-medencében egy olyan nép van, akiknél kérdés a származás, ez pedig a zsidó nép...és aki ezt tagadja, az vagy tudatlan vagy hazudik
Hogy egy alább írt klasszikust idézzek: te mesüge...
Ha tudod, hogy zsidó valaki, mér mondod, hogy nem tisztázott a származása? Kutakodj egy kicsit a családfádban, aztán ne lepődj meg nagyon, ha tót, szerb, román, szlovák, horvát, lengyel, orosz, sváb stbstb származásúakat találsz.
Vagy netán vissza tudod vezetni a családfádat Árpád kori ősödig, te ebihal???
Akinek a származása itt kérdéses, az a tied!
Elnéző szánalommal: Trout, a sváb-tót kavarék.
|
|
Előzmény:
 |
Gurg
2001-02-16 18:29:40
|
63
|
persze én is zsidózok akkor, ha valami dolgot érdekesnek tartok és még szóvá is teszem (bekopizom) egy topicinditóban, nemde? magyarán ha egy mégegyszerűbb halandónak szemetszúr egy furcsa történet (Michael S.), aki párhuzamositható jópár hazai eseménnyel és ezt szintén érdekesnek tart, zsidózik
hát ez a baj itten
ez miért zsidózás? mert egy gusztustalan képbe bekerült egy tel-avivi születésű nyugdijas? tessék mindent a maga inerciarendszerén belül kezelni, ja, hogy az kényes? nem gond, mossuk össze a dolgokat, kezdjünk el igazán direkben zsidózni (Lovas, Mónus, Chrudinák), miközben k*rvára nem arról van szó
azt még a hülye is látja (csak néhány ultraszemellenzős liberális nem), hogy az illető Badenban nem mongol, ez nem is kérdés...
az a baj, hogy a kedves liberális olvtársaknak minden zsidózás (fasisztoid persze), ami nem balról jön és nem dicséret
"
A származás már régen tematizálva van Magyarországon -- az antiszemita szélsojobboldal által. " mondja gedeon
a származás kérdése sokkal régebbi keletű, mint maga az antiszemita szélsőjobboldal
a Kárpát-medencében egy olyan nép van, akiknél kérdés a származás, ez pedig a zsidó nép...és aki ezt tagadja, az vagy tudatlan vagy hazudik
amugy félretéve minden előitéletet és indulatot, ezzel a mondattal abszolut egyetértek:
"A magyar liberális oldal elemi félreértése, hogy szalonképtelennek tartja a közszereplők származásának tematizálását."
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|