Keresés

Részletes keresés

Halandó Creative Commons License 2001-02-16 14:39:55 58
Michael S. ugyanazt tette, amit Istvan L. Na most te nem egyszerűen egy kis fasisztán csodálkoztál el itten, hanem azt tartottad érdekesnek, hogy ez a kis fasiszta éppenséggel zsidó. Akkor mi a különbség? Hogy Lovasról eddig nem tudtad ezt? Csak azt tudtad róla, nagy szeretettel, hogy napi ezerrel zsidózik? Hát mostmár ezt is tudod. Legközelebb talán meggondodolod, hogy Michael S. bácsin őrjöngjél. (Merthogy Lovason, tanítódon nem fogsz őrjöngeni, megnyilatkozásaidból úgy látom, inkább árjásítanád őkelmét.)
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2001-02-16 14:29:16 57
neked szakmád az össze-vissza beszélve csűrni-csavarni a lényeget addig, mig egy értelmetlen katyvasz nem lesz belőle? bravúros teljesitménynek tartom, ahogy Michael S. szerketálását összemosod-maszatolod Lovas István dolgaival...

"Önmagáért művelve a származás-tematizálás (ami Lovas tkp. mestersége)kultúrfasiszta lélekmérgezés..." - marhaság, ja az viszont igaz, hogy származásfirtatás csupán a ballib ötezerértelmiségi privilégiuma, no problem, ha jobbról jön, akkor kultúrfasiszta lélekmérgezés

érdekes az is, hogy mennyire üldözési mániában szenvedsz, mellesleg félsz Lovastól, és ugyanazt teszed, mint más ugyanebben a betegségben szenvedő - nem cáfolsz, hanem lezsidózol egy gojt

Előzmény:
Halandó Creative Commons License 2001-02-16 12:24:46 56
"A magyar liberális oldal elemi félreértése, hogy szalonképtelennek tartja a közszereplők származásának tematizálását."

Ezzel még én sem értek egyet. Az bizony szalonképtelen. Önmagáért művelve a származás-tematizálás (ami Lovas tkp. mestersége)kultúrfasiszta lélekmérgezés, kivéve a nemzetiségi aktivisták esetében, akik viszont maguk tették közüggyé a származásukat. Lovas esete tehát duplán indokolt: ő antizsidó uszító, vagyis antinemzetiségi aktivista. Ő a megöntözött öntöző esete. Ami a film feltalálása óta élő börleszk-téma, egyszerűen kötelező a kacaj. De hogy én ezzel az ő származását tematizálnám? Ugyan már. Én őtet magát, ezt az izgága, kitűnni vágyó zsidó fiút tematizálom, azzal a sajátos őrületével, amely SZÓSZERINT azonos a topiknyitó által idecitált szegény bécsi bácsi agybajával... Hadd sikerüljön Lovas barátunknak kitűnni... ;))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!