|
|
|
|
 |
Gurg
2001-02-15 13:51:02
|
48
|
| de |
|
A hozzászólás:
 |
Heti Hentes
2001-02-15 12:53:00
|
44
|
| Halandó egyértelműen provokátor. Valószínűleg ezért fizetik. Nézd csak meg az elsô beírását. Nem érzel MSZP-szagot? |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2001-02-15 11:21:56
|
40
|
| nos pedig tényleg úgy látszik, hogy mindenképpen kóserolni akarod Lovast, de hát ő aztán tényleg gój...hiába sulykolod ilyen szisztematikusan, fáj, hogy sikeres publiciszta, rendkívül tájékozott és még goj is? persze, hogy fáj... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|