Keresés

Részletes keresés

Heti Hentes Creative Commons License 2001-02-15 12:53:00 44
Halandó egyértelműen provokátor. Valószínűleg ezért fizetik. Nézd csak meg az elsô beírását. Nem érzel MSZP-szagot?
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2001-02-15 11:21:56 40
nos pedig tényleg úgy látszik, hogy mindenképpen kóserolni akarod Lovast, de hát ő aztán tényleg gój...hiába sulykolod ilyen szisztematikusan, fáj, hogy sikeres publiciszta, rendkívül tájékozott és még goj is? persze, hogy fáj...
Előzmény:
Halandó Creative Commons License 2001-02-15 01:28:19 34
"Szeretnéd, ha a Lovas is zsidó lenne, mi?"

Szeretném, ha nem lenne zsidó. De hát... Hidd el, attól hogy zsidó, még nem rosszabb fasiszta. Sőt, ahogy így belegondolok, lehet, hogy jobb... Ki ilyen másság, ki olyan. Neki egy kicsit nehezebb, mint neked.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!