Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2001-02-15 11:14:37 39
nosza hajrá

A hozzászólás:
M_Árpi Creative Commons License 2001-02-15 11:04:39 38
Ti sík hülyék vagyok. Le is szedem ezt a topikot a "kedvenceim" közül.
Előzmény:
Halandó Creative Commons License 2001-02-15 00:39:35 29
"És ha arab az öreg?"

És ha nem arab, hanem zsidó? Miért ne lehetne egy zsidó antiszemita, őszintén, igazán? Például Lovas István, Mónus Áron, vagy Chrudinák Alajos... Attól ők rosszabbak? Vagy a zsidók rosszabbak attól, hogy van köztük fasiszta? Úgy tűnik épp ez a topikkezdő kimondatlan állítása. Vagy ez enyhe a topikkezdő igazi állításához képest? Nemde ő igazából azt gondolja, hogy ha egy zsidó fasiszta, akkor is IGAZI zsidó, sőt, kollektív megbízásból, titkos zsidó ármányból fasiszta. Nyilván bérfasiszta, sztárgázsiért. Kereskedelmi tévésbe oltott ávós, aki azért játszik fasisztát, hogy a többi zsidónak legyen miért panaszkodni. Hiszen aki nem zsidó, az tudja, hogy fasiszták nincsenek is, azt csak a zsidók terjesztik. Mint azt a topik témája bizonyítja, ha vannak fasiszták, akkor azok zsidó provokációs színészek.

Jól mondom?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!