Keresés

Részletes keresés

matachut Creative Commons License 2001-02-15 12:12:52 42
Szerintem Mindannyian jobban járunk, ha továbbra is a szexlapot nézegeted...
Erlkönig Creative Commons License 2001-02-15 11:02:33 37
Én is mindig qrvára szégyellem magam, amikor elkérem az ÉS-t...
A hozzászólás:
M_Árpi Creative Commons License 2001-02-15 10:56:05 36
Nekem leégne a pofámról a bőr, ha ilyet kérnék az újságostól. Pedig 13 évesen se vörösödtem, ha szexlapot kértem.
Előzmény:
Lieber Kati ura Creative Commons License 2001-02-14 22:15:40 1
Honnan lehet hozzájutni a holnapi Demokratához? Újságárusoknál csak csütörtökön, nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!