|
|
|
|
 |
matachut
2001-02-15 12:12:52
|
42
|
| Szerintem Mindannyian jobban járunk, ha továbbra is a szexlapot nézegeted... |
|
 |
Erlkönig
2001-02-15 11:02:33
|
37
|
| Én is mindig qrvára szégyellem magam, amikor elkérem az ÉS-t... |
|
A hozzászólás:
 |
M_Árpi
2001-02-15 10:56:05
|
36
|
Nekem leégne a pofámról a bőr, ha ilyet kérnék az újságostól. Pedig 13 évesen se vörösödtem, ha szexlapot kértem.
|
|
Előzmény:
 |
Lieber Kati ura
2001-02-14 22:15:40
|
1
|
| Honnan lehet hozzájutni a holnapi Demokratához? Újságárusoknál csak csütörtökön, nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|