Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2001-02-15 11:21:56 40
nos pedig tényleg úgy látszik, hogy mindenképpen kóserolni akarod Lovast, de hát ő aztán tényleg gój...hiába sulykolod ilyen szisztematikusan, fáj, hogy sikeres publiciszta, rendkívül tájékozott és még goj is? persze, hogy fáj...
A hozzászólás:
Halandó Creative Commons License 2001-02-15 01:28:19 34
"Szeretnéd, ha a Lovas is zsidó lenne, mi?"

Szeretném, ha nem lenne zsidó. De hát... Hidd el, attól hogy zsidó, még nem rosszabb fasiszta. Sőt, ahogy így belegondolok, lehet, hogy jobb... Ki ilyen másság, ki olyan. Neki egy kicsit nehezebb, mint neked.

Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2001-02-15 01:09:22 33
szeretnéd, ha a Lovas is zsidó lenne, mi? de nem az...
amúgy tökéletesen sikerült egy paranoid-üldözési mániában szenvedő hirtelenzsidót eljatszanod, aki aggódik magáért...ügyes színjáték, csak éppen a lényegről tereli el a figyelmet, miszerint:
egy tel-avivi születésű bécsi illetőségű nyugdíjas jobb dolga nem lévén náci, uszító plakátokat helyez el kirakatokon...ennyi, innentől kezdve mindenki levonhatja a tanulságokat
gyengébb idegzetűek tel-avivi mongolt láthatnak benne, hétpróbás liberálisok pedig kifordíthatják a topic eredeti témáját, úgy, hogy a puska visszafelé süljön el

még szerencs, hogy nem lehet kitörölni magát a hírt, mert még az is eltűnne itt a nagy ködösítésben, mint a Szent-Korona Kun Béla táskájában

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!