|
|
|
|
 |
HitetlenTamaska
2001-02-15 13:10:57
|
45
|
Kedves Halandó
Majdnem mindennel egyetértek abban, amit irsz, de a módszer, amit választottál, számomra elfogadhatatlan. Közszereplők vélt vagy valós izéjével példálózni gusztustalan.
|
|
 |
M_Árpi
2001-02-15 11:04:39
|
38
|
Ti sík hülyék vagyok. Le is szedem ezt a topikot a "kedvenceim" közül.
|
|
 |
Gurg
2001-02-15 01:09:22
|
33
|
szeretnéd, ha a Lovas is zsidó lenne, mi? de nem az...
amúgy tökéletesen sikerült egy paranoid-üldözési mániában szenvedő hirtelenzsidót eljatszanod, aki aggódik magáért...ügyes színjáték, csak éppen a lényegről tereli el a figyelmet, miszerint:
egy tel-avivi születésű bécsi illetőségű nyugdíjas jobb dolga nem lévén náci, uszító plakátokat helyez el kirakatokon...ennyi, innentől kezdve mindenki levonhatja a tanulságokat
gyengébb idegzetűek tel-avivi mongolt láthatnak benne, hétpróbás liberálisok pedig kifordíthatják a topic eredeti témáját, úgy, hogy a puska visszafelé süljön el
még szerencs, hogy nem lehet kitörölni magát a hírt, mert még az is eltűnne itt a nagy ködösítésben, mint a Szent-Korona Kun Béla táskájában
|
|
 |
b.viridis
2001-02-15 00:52:57
|
31
|
| Tudom én ezt. Sőt. Romániában sincs egy centi magyarellenesség se. Funar is bérmagyarellenes, sztárgázsiért. Valójában ő is magyar. Várja Csurkát az Antonescu- szobor avatására. |
|
A hozzászólás:
 |
Halandó
2001-02-15 00:39:35
|
29
|
"És ha arab az öreg?"
És ha nem arab, hanem zsidó? Miért ne lehetne egy zsidó antiszemita, őszintén, igazán? Például Lovas István, Mónus Áron, vagy Chrudinák Alajos... Attól ők rosszabbak? Vagy a zsidók rosszabbak attól, hogy van köztük fasiszta? Úgy tűnik épp ez a topikkezdő kimondatlan állítása. Vagy ez enyhe a topikkezdő igazi állításához képest? Nemde ő igazából azt gondolja, hogy ha egy zsidó fasiszta, akkor is IGAZI zsidó, sőt, kollektív megbízásból, titkos zsidó ármányból fasiszta. Nyilván bérfasiszta, sztárgázsiért. Kereskedelmi tévésbe oltott ávós, aki azért játszik fasisztát, hogy a többi zsidónak legyen miért panaszkodni. Hiszen aki nem zsidó, az tudja, hogy fasiszták nincsenek is, azt csak a zsidók terjesztik. Mint azt a topik témája bizonyítja, ha vannak fasiszták, akkor azok zsidó provokációs színészek.
Jól mondom? |
|
Előzmény:
 |
b.viridis
2001-02-15 00:22:42
|
27
|
| És ha arab az öreg? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|