|
|
|
|
 |
M_Árpi
2001-02-15 10:56:05
|
36
|
Nekem leégne a pofámról a bőr, ha ilyet kérnék az újságostól. Pedig 13 évesen se vörösödtem, ha szexlapot kértem.
|
|
 |
edelweis
2001-02-14 22:29:00
|
4
|
| pl a Batthyány téren a metró feljárónál már szerda délutántól szokták árulni |
|
 |
inside1
2001-02-14 22:21:02
|
2
|
| Úgy, hogy írsz bele. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Lieber Kati ura
2001-02-14 22:15:40
|
1
|
| Honnan lehet hozzájutni a holnapi Demokratához? Újságárusoknál csak csütörtökön, nem? |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2001-02-14 20:53:51
|
0
|
| február |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|