|
|
|
|
 |
Duda
2001-02-07 14:48:46
|
245
|
nekem is kiemelkedik a minoltan, de a manual azt irja, hogy ne hasznaljam
ezt eddig maximalisan betartottam es meg sose hasznaltam, igy nem is tudom, hogy latszana-e :) |
|
A hozzászólás:
 |
Higgins
2001-02-07 13:19:33
|
244
|
Szerencsére nincsenek.
Ahhoz képest, hogy beépített vaku, elég magasra nyújtózik.
|
|
Előzmény:
 |
Duda
2001-02-07 11:45:16
|
242
|
| nincs zavaro arnyek amit a 300mm-es objektiv keltett? (kitakarta a beepitett vaku fenyet?) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|