Keresés

Részletes keresés

Duda Creative Commons License 2001-02-07 14:48:46 245
nekem is kiemelkedik a minoltan, de a manual azt irja, hogy ne hasznaljam
ezt eddig maximalisan betartottam es meg sose hasznaltam, igy nem is tudom, hogy latszana-e :)
A hozzászólás:
Higgins Creative Commons License 2001-02-07 13:19:33 244
Szerencsére nincsenek.
Ahhoz képest, hogy beépített vaku, elég magasra nyújtózik.
Előzmény:
Duda Creative Commons License 2001-02-07 11:45:16 242
nincs zavaro arnyek amit a 300mm-es objektiv keltett? (kitakarta a beepitett vaku fenyet?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!