|
|
|
|
 |
Higgins
2001-02-07 13:19:33
|
244
|
Szerencsére nincsenek.
Ahhoz képest, hogy beépített vaku, elég magasra nyújtózik.
|
|
A hozzászólás:
 |
Duda
2001-02-07 11:45:16
|
242
|
| nincs zavaro arnyek amit a 300mm-es objektiv keltett? (kitakarta a beepitett vaku fenyet?) |
|
Előzmény:
 |
Higgins
2001-02-07 11:05:09
|
240
|
Röviden leírnám egy friss vakus tapasztalatomat. Elsősorban a kezdőknek /mint én/.
Vettem egy vakukioldót. A szerkezet vaku villanáskor elsüt egy másik vakut.
Nosza, kipróbálom....
Gondoltam, csinálok a kislányomról portrét. Mivel csak egy vakum volt, azt feltettem a vakukioldóra, és egy mini állványra. Miután nem maradt más vakum, a gépem beépített vakuját használtam fő vakunak.
Ezután a 300 mm-es objektív állással lőttem néhány képet.
Az eredmény:
1. Szép kiegyensúlyozott megvilágítás
2. Akkora vörös szemek, mint a ház.
Következtetés SOHA NE HASZNÁLJ BEÉPÍTETT VAKUT 300MM-ES OBJEKTÍVÁLLÁSSAL. MÉG VÖRÖSSZEM CSÖKKENTÉSSEL SEM!
Remélem másoknak megspórolok néhány filmkockát!:)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|