Keresés

Részletes keresés

Higgins Creative Commons License 2001-02-07 13:18:15 243
Használtam némi derítést, ha nem is tejüveget.
Levágtam egy fehér filmes doboz alját, elvágtam, és mint egy görbe sátrat rátettem a vaku elé.
De nem használt.
A tükör nem jutott eszembe.
A hozzászólás:
K. N. Zordonbordon Creative Commons License 2001-02-07 11:23:09 241
de használ6cc!
csak nyomj 1 tejüveget (vagy tükröt a plafonra v. falra irányitva a villanást) a beépített vaqud elé :)
Előzmény:
Higgins Creative Commons License 2001-02-07 11:05:09 240
Röviden leírnám egy friss vakus tapasztalatomat. Elsősorban a kezdőknek /mint én/.

Vettem egy vakukioldót. A szerkezet vaku villanáskor elsüt egy másik vakut.
Nosza, kipróbálom....
Gondoltam, csinálok a kislányomról portrét. Mivel csak egy vakum volt, azt feltettem a vakukioldóra, és egy mini állványra. Miután nem maradt más vakum, a gépem beépített vakuját használtam fő vakunak.
Ezután a 300 mm-es objektív állással lőttem néhány képet.
Az eredmény:
1. Szép kiegyensúlyozott megvilágítás
2. Akkora vörös szemek, mint a ház.

Következtetés

SOHA NE HASZNÁLJ BEÉPÍTETT VAKUT 300MM-ES OBJEKTÍVÁLLÁSSAL. MÉG VÖRÖSSZEM CSÖKKENTÉSSEL SEM!


Remélem másoknak megspórolok néhány filmkockát!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!