Keresés

Részletes keresés

Giv Creative Commons License 2001-02-13 15:59:09 253
Szia!

Nekem ilyenem van Nikonhoz. Állítólag az SB-28-as tudásának kilencvenvalahány %-át tudja. Tehát a Sunpak nem tudja a nagy sebességű vakuszinkront, meg elvileg a Nikon 3D balanced akármi csicsa-speckó vakuzását sem tudja. Viszont van rajta egy ún. TTL-MULT mód, ami a kézikönyv leírása szerint ugyanazt csinálja, mint az SB-28 fent említett opciója. A vaku egyébként megbízható. Ja, a fej automatán zoomol, ha F90X, F100, F5, F80 kamerák valamelyikével használod AF-D-s objektívvel. Az SB-28 csak 85 mm-ig zoomolja a fejét, a Sunpak viszont 135 mm-ig (-> nagyobban villan, nagyobb a kulcsszáma is).
Ha van még kérdésed, tedd fel!

Üdv: Giv

A hozzászólás:
Mirrmurr Creative Commons License 2001-02-07 09:43:15 239
Köszi az infót! Annyit kérdenék még, hogy van-e valami olcsóbb, ám hasonló minőségű alternatívája. A Fotópiacban reklámozott Sunpak vaku (kb. 80 000 Ft) megfelel-e az SB 28-nak? Megbízható? Én sajnos nem ismerem a márkát, de azt hallottam róla, hogy az egyik legjobb a Metz után. Igaz-e?
Előzmény:
Petya99 Creative Commons License 2001-02-06 22:33:08 237
Így igaz. Valamint dönthető a feje, kivilágítható az LCD panelje, nagyobb a fényereje, és használtan is kb. 100k HUF.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!