|
|
|
|
 |
Mirrmurr
2001-02-07 09:43:15
|
239
|
| Köszi az infót! Annyit kérdenék még, hogy van-e valami olcsóbb, ám hasonló minőségű alternatívája. A Fotópiacban reklámozott Sunpak vaku (kb. 80 000 Ft) megfelel-e az SB 28-nak? Megbízható? Én sajnos nem ismerem a márkát, de azt hallottam róla, hogy az egyik legjobb a Metz után. Igaz-e? |
|
A hozzászólás:
 |
Petya99
2001-02-06 22:33:08
|
237
|
| Így igaz. Valamint dönthető a feje, kivilágítható az LCD panelje, nagyobb a fényereje, és használtan is kb. 100k HUF. |
|
Előzmény:
 |
hobe
2001-02-06 18:54:23
|
236
|
| Az SB-28 tud stroboszkop uzemmodot, az SB-27 nem. Legalabbis a Nikon manualban ez volt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|