Keresés

Részletes keresés

Petya99 Creative Commons License 2001-02-06 22:33:08 237
Így igaz. Valamint dönthető a feje, kivilágítható az LCD panelje, nagyobb a fényereje, és használtan is kb. 100k HUF.
A hozzászólás:
hobe Creative Commons License 2001-02-06 18:54:23 236
Az SB-28 tud stroboszkop uzemmodot, az SB-27 nem. Legalabbis a Nikon manualban ez volt.
Előzmény:
Mirrmurr Creative Commons License 2001-02-03 11:55:00 223
Petya!

Köszi az információkat! Sajna a boltban nem tudták megmondani, mi a különbség az SB-27 és -28 közt, de mostmár minden OK. A Fotópiacban néztem ezt a Sunpak vakut, állítólag marha jó, Nikonhoz is létezik, igaz, a 80ezres ár még mindig riasztó egy kicsit. Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a kütyüvel?
A Nikon-kérdés valóban hit kérdése, ez olyasmi lehet, mint az első szerelem, soha nem felejti el az ember:-) Nekem a Nikon az első, előtte Prakticám volt (van), de az egészen más tészta.
Egy kis érdekesség: tegnap voltam fotósboltban, érdeklődtem polárszűrő ára után. Hama 52 mm-es: 6100 ft. Nikonban ugyanez: 31 000 Ft (!). 62 mm-esben le se merem írni a Nikon árát, negyven fölött volt. De lagalább lehet kapni:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!