Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001-02-06 08:30:49 234
Bocs a gyanúsításért, magamból indultam ki.
A hozzászólás:
bout Creative Commons License 2001-02-05 12:52:31 233
Nem tudok róla, hogy saját fénymérő szenzora lenne. Pedig én az a tipikus manual-t háromszor átnéző, minden funkciót kipróbáló júzer vagyok.

bout

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2001-02-05 12:48:55 232
Meg sem merem kérdezni. Nem lehet, hogy nem TTL, hanem önálló automata üzemmódban használtad a vakut? Nem lehet, hogy a szenzor nem a tárgyra nézett, hanem oda, ahová villantottál?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!