|
|
|
|
 |
bout
2001-02-05 12:52:31
|
233
|
Nem tudok róla, hogy saját fénymérő szenzora lenne. Pedig én az a tipikus manual-t háromszor átnéző, minden funkciót kipróbáló júzer vagyok.
bout |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2001-02-05 12:48:55
|
232
|
| Meg sem merem kérdezni. Nem lehet, hogy nem TTL, hanem önálló automata üzemmódban használtad a vakut? Nem lehet, hogy a szenzor nem a tárgyra nézett, hanem oda, ahová villantottál? |
|
Előzmény:
 |
bout
2001-02-05 12:07:06
|
231
|
A kulcsszám változó a zoom miatt (550EX). Max 55-ös. :-)
De miért jelzett vissza az indikátor (már, ha visszajelzett, egyre jobban elbizonytalanodom), hogy helyesen sikerült megvilágítania a témát?
Amint kész a próbatekercs, szólok az eredményről.
bout |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|