Keresés

Részletes keresés

bout Creative Commons License 2001-02-05 12:52:31 233
Nem tudok róla, hogy saját fénymérő szenzora lenne. Pedig én az a tipikus manual-t háromszor átnéző, minden funkciót kipróbáló júzer vagyok.

bout

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2001-02-05 12:48:55 232
Meg sem merem kérdezni. Nem lehet, hogy nem TTL, hanem önálló automata üzemmódban használtad a vakut? Nem lehet, hogy a szenzor nem a tárgyra nézett, hanem oda, ahová villantottál?
Előzmény:
bout Creative Commons License 2001-02-05 12:07:06 231
A kulcsszám változó a zoom miatt (550EX). Max 55-ös. :-)
De miért jelzett vissza az indikátor (már, ha visszajelzett, egyre jobban elbizonytalanodom), hogy helyesen sikerült megvilágítania a témát?

Amint kész a próbatekercs, szólok az eredményről.

bout

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!