|
|
|
|
 |
bout
2001-02-05 12:07:06
|
231
|
A kulcsszám változó a zoom miatt (550EX). Max 55-ös. :-)
De miért jelzett vissza az indikátor (már, ha visszajelzett, egyre jobban elbizonytalanodom), hogy helyesen sikerült megvilágítania a témát?
Amint kész a próbatekercs, szólok az eredményről.
bout |
|
A hozzászólás:
 |
Duda
2001-02-05 11:53:57
|
230
|
| Ja ez indirekt vakuzas volt? Akkor keves a szusz a vakudban. Mennyi a kulcsszama? |
|
Előzmény:
 |
bout
2001-02-05 10:20:39
|
229
|
Petya99,
Tudod mi a vicces?
A tekercsen vannak vaku nélkül és dirket vakuzással készült képek is. Ezeknek az expo-ja helyes. Tehát csak az indirekt lett alulexponálva.
Most már elbizonytalanodtam a kontrollámpát illetően, de jöjjön, aminek jönnie kell: (úgyis pont most fogyott ki a film a gépből) a próbatekercs! :-)
Köszi mégegyszer. Ha nem jutok semmire, akkor lehet, hogy megkereslek vakufénymérés ügyben.
bout |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|