|
|
|
|
 |
bout
2001-02-02 13:34:57
|
219
|
Nocsak! Üzletet csináltak a gyárók hiányosságaiból. :-)
Jó ötlet, de legalább nem olcsó. :-)
bout |
|
A hozzászólás:
 |
Dun Ringill
2001-02-02 12:10:03
|
217
|
| Esetleg megnézheted ezt az oldalt... |
|
Előzmény:
 |
bout
2001-02-02 10:25:54
|
216
|
Sajna az nekem kicsi lesz, de az ötlet jó.
Nem értem, hogy a gyártók miért nem gondoskodnak alapból az ilyen lehetőségek biztosításáról. Szinte mindenhol házilag barkácsolt eszközökről olvasok, de a TV-közvetítésekben is mindenféle kartonlapokat, zsepiket raknak a vaku elé/fölé a sajtófotósok.
bout |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|