Keresés

Részletes keresés

bout Creative Commons License 2001-02-02 10:25:54 216
Sajna az nekem kicsi lesz, de az ötlet jó.

Nem értem, hogy a gyártók miért nem gondoskodnak alapból az ilyen lehetőségek biztosításáról. Szinte mindenhol házilag barkácsolt eszközökről olvasok, de a TV-közvetítésekben is mindenféle kartonlapokat, zsepiket raknak a vaku elé/fölé a sajtófotósok.

bout

A hozzászólás:
Yogi Creative Commons License 2001-02-02 06:26:37 215
Én fogtam egy Fuji-fiolát, az jó tejfehér, azt szétvágtam és úgy teszem a vaku elé. A legolcsóbb lágyító.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!