|
|
|
|
 |
hobe
2001-02-01 13:08:32
|
213
|
Mirrmurr
Keszen van a nagyitas: az elektronika felulbiralja a kezzel beallitott zarsebesseget. Tehat hiaba allitasz be rovidebb idot, a vaku szinkronidejet hasznalja a gep! |
|
A hozzászólás:
 |
Mirrmurr
2001-02-01 08:16:54
|
211
|
Extra eszközöm, ami a gépen és táskán kívül van, az egy UV-szuro és egy szépia szuro. Semmi más, így kioldózsinórom sincs. Sajnos nem fényképezek olyan gyakran, mint azt szeretném, havonta 1-2 tekercs az átlagom, a gépem pont egy éve van meg. Nyáron többet, télen kevesebbet lövök el, és csak csak mostanában kezdtem el igazán utánaolvasni a fotózás tudományának. Úgyhogy minden javaslat, ötlet, tanács nagyon jól jön.
Apropó! Nem tudtok Debrecen közelében valami jó fotóstanfolyamot, oktatást? |
|
Előzmény:
 |
hobe
2001-01-31 16:34:03
|
208
|
Mirrmurr
Exponalo zsinorod van? Egyszer a nagy topikban ajanlottak egy kapcsolast, amit 2-3 ora alatt meg lehet csinalni, mert az eredeti zsinor 26 000 ft korul van:-( Nem talaltal valahol esetleg olcsobban? (tudom, hogy van egy Nikon topik, de oda nem nagyon irnak..) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|