|
|
|
|
 |
Mirrmurr
2001-02-01 08:16:54
|
211
|
Extra eszközöm, ami a gépen és táskán kívül van, az egy UV-szuro és egy szépia szuro. Semmi más, így kioldózsinórom sincs. Sajnos nem fényképezek olyan gyakran, mint azt szeretném, havonta 1-2 tekercs az átlagom, a gépem pont egy éve van meg. Nyáron többet, télen kevesebbet lövök el, és csak csak mostanában kezdtem el igazán utánaolvasni a fotózás tudományának. Úgyhogy minden javaslat, ötlet, tanács nagyon jól jön.
Apropó! Nem tudtok Debrecen közelében valami jó fotóstanfolyamot, oktatást? |
|
A hozzászólás:
 |
hobe
2001-01-31 16:34:03
|
208
|
Mirrmurr
Exponalo zsinorod van? Egyszer a nagy topikban ajanlottak egy kapcsolast, amit 2-3 ora alatt meg lehet csinalni, mert az eredeti zsinor 26 000 ft korul van:-( Nem talaltal valahol esetleg olcsobban? (tudom, hogy van egy Nikon topik, de oda nem nagyon irnak..) |
|
Előzmény:
 |
Mirrmurr
2001-01-31 14:14:23
|
206
|
Slr!
Köszi a gyors választ, igyekszem hasznosítani ismereteidet:-)
Hobe!
Nem emlékszem, lehet-e állítani a szinkronidot nyitott vakuval is, de mikor ezt variáltam, akkor elég sötét tér volt (szoba + 100-as érzékenységu film), így nem igazán lehetett (volna) tág határok közt mozogni. De ezt otthon ki fogom próbálni, mert most felkeltetted a kíváncsiságomat és biztos akarok lenni a dolgomban. Lehet, hogy a szinkronido a makacsabb mégis:-) Mikor vakuztam, 1/60 volt a legrövidebb ido, ha jól rémlik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|