Keresés

Részletes keresés

hobe Creative Commons License 2001-01-31 16:34:03 208
Mirrmurr

Exponalo zsinorod van? Egyszer a nagy topikban ajanlottak egy kapcsolast, amit 2-3 ora alatt meg lehet csinalni, mert az eredeti zsinor 26 000 ft korul van:-( Nem talaltal valahol esetleg olcsobban? (tudom, hogy van egy Nikon topik, de oda nem nagyon irnak..)

A hozzászólás:
Mirrmurr Creative Commons License 2001-01-31 14:14:23 206
Slr!

Köszi a gyors választ, igyekszem hasznosítani ismereteidet:-)

Hobe!
Nem emlékszem, lehet-e állítani a szinkronidot nyitott vakuval is, de mikor ezt variáltam, akkor elég sötét tér volt (szoba + 100-as érzékenységu film), így nem igazán lehetett (volna) tág határok közt mozogni. De ezt otthon ki fogom próbálni, mert most felkeltetted a kíváncsiságomat és biztos akarok lenni a dolgomban. Lehet, hogy a szinkronido a makacsabb mégis:-) Mikor vakuztam, 1/60 volt a legrövidebb ido, ha jól rémlik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!