Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-01-29 22:03:35 1
elvileg Februárban
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2001-01-29 21:33:37 0
Ha nekem meglesz a game akkor majd sűrűn látogatom ezt a topicot. Egyébként mikor jelenik meg?
Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2001-01-29 21:01:08 -
na akkor ez lesz a Tropico fórum....kíváncsi vagyok hány ember fog visszajáró vendég lenni itt a játék megjelenése után !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!