Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001-02-04 20:04:46 3
Jövök én is. A Railroad Tycoon II után nagy az elvárásom a Pop-Top-os fiúktól. A karakterek között szerepel QUEENIE The COW, ezt ajánljuk Cowboy figyelmébe.
Törölt nick Creative Commons License 2001-01-29 21:33:37 0
Ha nekem meglesz a game akkor majd sűrűn látogatom ezt a topicot. Egyébként mikor jelenik meg?
A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-01-29 21:01:08 -
na akkor ez lesz a Tropico fórum....kíváncsi vagyok hány ember fog visszajáró vendég lenni itt a játék megjelenése után !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!