|
|
|
|
 |
J-MAN
2001-02-04 20:04:46
|
3
|
| Jövök én is. A Railroad Tycoon II után nagy az elvárásom a Pop-Top-os fiúktól. A karakterek között szerepel QUEENIE The COW, ezt ajánljuk Cowboy figyelmébe. |
|
 |
Törölt nick
2001-01-29 21:33:37
|
0
|
| Ha nekem meglesz a game akkor majd sűrűn látogatom ezt a topicot. Egyébként mikor jelenik meg? |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-01-29 21:01:08
|
-
|
| na akkor ez lesz a Tropico fórum....kíváncsi vagyok hány ember fog visszajáró vendég lenni itt a játék megjelenése után ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|