Keresés

Részletes keresés

taszi2hu Creative Commons License 2001-01-30 17:10:07 199
Sőt a Suprát - ennek néztem utána - 21 foking nyugodtan lehet tárolni, tehát esetleg még hűtő sem kell.
A hozzászólás:
SzilikonVali Creative Commons License 2001-01-29 13:40:07 198
Mindenkeppen erdemes, ha ugyanannyi az ara.
Kicsit kenyesebbek a tarolasra (javasolt a huto).
Előzmény:
TAPbacsi Creative Commons License 2001-01-29 13:10:20 197
Sziasztok!
Több boltban is láttam, hogy lehet kapni profi szines negát, akciósan amatör film árában.
(Kodak Supra-100 790,-, Profoto 400 750,- stb.)

Szóval érdemes-e a profi filmet használni, átlagos laborban kidolgoztatva van-e különbség?

Üdv. -TAP- attilat@lab.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!