|
|
|
|
 |
taszi2hu
2001-01-30 17:10:07
|
199
|
| Sőt a Suprát - ennek néztem utána - 21 foking nyugodtan lehet tárolni, tehát esetleg még hűtő sem kell. |
|
A hozzászólás:
 |
SzilikonVali
2001-01-29 13:40:07
|
198
|
Mindenkeppen erdemes, ha ugyanannyi az ara.
Kicsit kenyesebbek a tarolasra (javasolt a huto). |
|
Előzmény:
 |
TAPbacsi
2001-01-29 13:10:20
|
197
|
Sziasztok!
Több boltban is láttam, hogy lehet kapni profi szines negát, akciósan amatör film árában.
(Kodak Supra-100 790,-, Profoto 400 750,- stb.)
Szóval érdemes-e a profi filmet használni, átlagos laborban kidolgoztatva van-e különbség?
Üdv. -TAP- attilat@lab.hu
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|