|
|
|
|
 |
K. N. Zordonbordon
2001-01-29 11:12:11
|
196
|
Bocsesz, a teknikai topicba szántam, csak Ltévettem.
Kisfejü Nagyfejü Zordonbordon |
|
A hozzászólás:
 |
K. N. Zordonbordon
2001-01-29 09:56:53
|
195
|
Kettves fijjug!
Bátokodom idevetni friss szkennertapasztalásomat:
a szkenner Epson1640photo
a D-je állítólag 3.2, mostanmár tudom, mijért játékszerek ezeka mindent1gybe szkennerek.
szóval a negatívszkennelés szép+jó(külön világítás transzparenshez), de! amennyire túlexponálok (csak amateufilmet használok, kizárólag családi vonatkozással), ahhoz előfordul, hogy kevés. :((volt képem, amiből csak pár foltot látott :)))
igaz, hogy még csak kodakkal próbáltam(kaptam, muszájból használtam, megrögzött agfás vagyok, esetleg fuji, mint már korábban, más nikk alatt fejtegettem), de majd mással is
szóval min D=4? azén stílusomba :)
de azér amit névlegesen exponáltam, azzal bejött
jaés! papírképhez kiráj :)) de azér ami negatív olvas6tó azon színekkel szebb a papírnál :)
Marattam 10-telettet Kisfejü Nagyfejü Zordonbordon |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|