Keresés

Részletes keresés

bout Creative Commons License 2001-01-26 10:49:59 194
Sajnálom.
Ha nem sikerül sehogyse megoldanod és valamikor Pesten jársz, egyeztess előtte velem és lehet, hogy mire ideérsz én tudok csináltatni egy másolatot az enyémről.

bout

A hozzászólás:
Gyedmaroz Creative Commons License 2001-01-25 21:22:22 193
Sajnos még nem, rámszakadt egy csomó meló, beszaráshegyek.

Fotósboltot próbáltam, itt, mifelénk sajnos nagyon rugalmatlanok. Pedig egy zárástól nyitásig tartó idő alatt bőven be tudnám szkennelni az érdekesebb részeket.
Pesttől meg 87 kilométerre lakom.
Segítőkészségedet köszönöm.

Előzmény:
bout Creative Commons License 2001-01-25 14:49:22 192
Gyedmaroz!

Sikerült már megszerezned a manual-t? Most tudtam meg Sumo-tól, hogy engem ajánlott, de nem kaptam tőled levelet.

Két ötletem van, az első alapján jutottam hozzá én az enyémhez.
1. Bemész egy kisebb fotósboltba (Vagy beküldöd valamelyik csinos lányismerősödet. Ha lányok dolgoznak bent, akkor csinos fiúismerőst kell küldeni) egy nagy üzletházban, udvariasan kölcsönkéred fél órára az egyik manualt és irány az első fénymásoló. Esetleg letétbe hagyj ott valamit (pénzt, igazolványt, kutyát, stb.).

2. Megbeszélünk egy helyet és egy időpontot és én kölcsönadom neked fénymásolni az én fénymásolatomat. Ez a nehezebb, mivel elég kevés a szabadidőm és lehet, hogy nem is Pesten laksz.

Üdv,
bout

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!