Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-01-24 00:50:09 3
hasonlóképpen vélekedek én is (HAJRÁ LOKI)

amúgy 0 ilyen topik van !!!

A hozzászólás:
Campi Creative Commons License 2001-01-23 23:38:33 2
En nem csokkentenem erre a ket csapatra az eselyesek taborat. Szrtm az MTK, es a Dunaferr is eselyes, sot inkabb a Dunaferr legyen, mint az Ujpest. Sajna az MTK lejaratta Mo-t, meg az UTE is nemzetkozi szinten -> ne legyen bajnok. Raadasul a Dunaferr nekem a legszimpatikusabb. Ha lenne eselyunk azt mondanam, hajra LOKI, de nincs :(
Előzmény:
Ernesto Serra Creative Commons License 2001-01-23 22:43:54 1
amúgy szerintem a Fradi és az Újpest között fog eldőlni a bajnoki cím, a Dunaferr gyengült szerintem, az MTK meg túl sablonos már, nem tudnak újítani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!