|
|
|
|
 |
Campi
2001-01-23 23:38:33
|
2
|
| En nem csokkentenem erre a ket csapatra az eselyesek taborat. Szrtm az MTK, es a Dunaferr is eselyes, sot inkabb a Dunaferr legyen, mint az Ujpest. Sajna az MTK lejaratta Mo-t, meg az UTE is nemzetkozi szinten -> ne legyen bajnok. Raadasul a Dunaferr nekem a legszimpatikusabb. Ha lenne eselyunk azt mondanam, hajra LOKI, de nincs :( |
|
A hozzászólás:
 |
Ernesto Serra
2001-01-23 22:43:54
|
1
|
| amúgy szerintem a Fradi és az Újpest között fog eldőlni a bajnoki cím, a Dunaferr gyengült szerintem, az MTK meg túl sablonos már, nem tudnak újítani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|