Keresés

Részletes keresés

bout Creative Commons License 2001-01-25 14:49:22 192
Gyedmaroz!

Sikerült már megszerezned a manual-t? Most tudtam meg Sumo-tól, hogy engem ajánlott, de nem kaptam tőled levelet.

Két ötletem van, az első alapján jutottam hozzá én az enyémhez.
1. Bemész egy kisebb fotósboltba (Vagy beküldöd valamelyik csinos lányismerősödet. Ha lányok dolgoznak bent, akkor csinos fiúismerőst kell küldeni) egy nagy üzletházban, udvariasan kölcsönkéred fél órára az egyik manualt és irány az első fénymásoló. Esetleg letétbe hagyj ott valamit (pénzt, igazolványt, kutyát, stb.).

2. Megbeszélünk egy helyet és egy időpontot és én kölcsönadom neked fénymásolni az én fénymásolatomat. Ez a nehezebb, mivel elég kevés a szabadidőm és lehet, hogy nem is Pesten laksz.

Üdv,
bout

Sumo Creative Commons License 2001-01-23 08:19:41 186
gyedmaroz mail ment
A hozzászólás:
Gyedmaroz Creative Commons License 2001-01-22 22:02:26 184
Szeretnék hozzájutni egy Canon EOS 3000- es gép használati utasításáshoz. Fotósboltban elkeserítettek, hogy ez "gyáriban" valami 6000 Ft. lenne. Nincs meg valakinek beszkennelve? Esetleg valaki másolásra kölcsönadna egyet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!