|
|
|
|
 |
Törölt nick
2001-01-23 05:25:34
|
185
|
| NagyGaboca, nem az enyém, és fotósnak sem érzem magam, de azért engedd meg, hogy minden fotós nevében megköszönjem. |
|
A hozzászólás:
 |
NagyGaboca
2001-01-22 20:17:25
|
183
|
SZIASZTOK!
Bocs, de találtam ma délután 1 fotos táskát benne egy géppel, amin valami nagy teleobjektiv van kb. 16-18 cm hosszu és 8-10 cm átméröjü, és van benne még egy kicsivel kissebb obj. tokban + 2 elötét karika amiben sötétitett üveg van(szürö?).
Pesterzsébeten találtam a Helsinki ut elején este 5 körül, talán autorol esett le, de sértetlen.
Ha ismerösötöknek hiányzik keressetek, visszaadom, ha meg tudja mondani a cuccok márkáját.
Nem kocafotosé, mert rendesen használtnak tünik, és ekkora objektivet nem vesz csak félprofi.
A táska modern kivitel polifoam bélésü, igen jol védte a cuccost, viszont igen kopott és használt, de csak pár éves lehet.Valaki rengeteget hurcibálhatta magával eme szive csücskét.
Keressetek imélben!
2001.01.22. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|