|
|
|
|
 |
Törölt nick
2001-01-20 19:57:00
|
178
|
Azt hiszem, igen; de nem zavar. Ha már én nem, legalább valaki más. Ezért nem teszek ki képet családról, magamról. Mellesleg a kep.tar.hu képküldési akciójában más furcsa is van, de ez itt off topic.
A parlamentes képben a különleges fények és a csendes Duna volt ritkaság. Ott álltak az emberek a parton ledöbbenten, akinél kamera volt, az kapkodta elő. Csak pár percig tartott a jelenség, mármint hogy a mesterséges és a természetes fények ilyen szép kombinációja alakult ki. Csak szerencse kérdése volt, hogy elkaptam, a szerencsémet pedig annak köszönhetem, hogy a szappantartó és a zsebállvány mindig nálam volt akkortájt. (A Parlament állványzatából ki lehet következtetni az évszámot.) Meg az is szerencse volt, hogy sikerült egy nagyon jó szappantartót kifognom: igaz, hónapokig válogattam. Az eredeti kép hihetetlenül éles, és mindenhol vannak részletek. Az automata szerintem nagyon pontosan exponált - hosszan, mint az a hajó bemozdulásából látható. A képet úgy csináltam, hogy az autó tetejére tettem a hajlékony háromlábat és önkioldóval exponáltam, tájkép üzemmódban. |
|
A hozzászólás:
 |
Duda
2001-01-20 18:17:46
|
177
|
Slr!
Az orszaghaz nagyon jol sikerult!
Ezt viszont kicsit furcsallom:
Nagyíttass az alábbi képekből!
FujiFilm Frontier Labor
Valakik engedely nelkul penzt keresnek a kepekbol? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2001-01-16 20:09:09
|
128
|
| Itt egy kisállvány, ami hasznos az esti fotózáshoz. Jól elszórakoztatom itt magam...:-) Nem baj, egy darabig most úgy sem nagyon tudok jönni. Üdv: slr |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|