|
|
|
|
 |
Törölt nick
2001-01-18 10:06:27
|
167
|
Jó lenne, ha NewT visszajönne és beszámolna a tapasztalatairól. A topic valójában neki nyílt, ő éjt nappallá téve napokig válogatott, tanulmányozgatott és végül egy helyes kis digitális gépet vett. NewT az (állítása szerint), akinek az a kép, ami papíron van és a brifkójába teheti. Ha valaki, akkor ő meg tudja adni a választ a kérdéseidre.
Ha érdekel, egyszer szívesen megmutatom a digitális fényképgyűjteményemet, amit CD-n tartok. Emlékképeknek viszonylag jó, de mindent egybevetve elég drága felszerelés kell hozzá, és az értékét zuhanórepülésben veszti. Pár "tekercset" kidolgoztattam a Digital Foto Laborban, 9*12 cm-es méretben. Nem volt drágább, mint ha filmről nagyíttattam volna, fotopapírra került és nem látszik a képeken, hogy nem filmre készültek. |
|
A hozzászólás:
 |
La di la di da
2001-01-18 09:45:41
|
166
|
| Nagy vállalkozásba kezdek, a képeimet beszkennelem s átteszem cd-re. Ezzel kapcsolatban gondolkodom azon, hogy lehet hogy le kellene a gépemet cserélni egy digitálisra, mert tudom, hogy a felbontása rosszabb, de mostanában nagyon sok családi kép azért marad el, mert drága a labor, így meg szórhatnám a felvételeket. Kérdésem, hogy ár-felbontás viszonylatban melyik lenne az elfogadható, hol lehetne utánanézni, ahol olcsóbb. Gondolkodm csak egy kiegészítő egyszerűbb gépen is. Másik kérdés: hol tudják az értékesebb képeket fényképszerűen kinyomtatni? Esetleg nagyítani, ha a felbontás megengedi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|