|
|
|
|
 |
Sumo
2001-01-18 08:22:58
|
161
|
| ha mar errol beszelunk slr. van egy vakum, ami ilyen semi-automata:), es nem tudom a kulcsszamat. viszont adott filmerzekenyseghez adott blendet allittat be velem, utana egy jelzes mutatja, hogy ezzel a film/blende parossal milyen tavra fenykepezzek a vakuval. hogy deritsem ki a kulcsszamot? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2001-01-17 19:16:52
|
156
|
Full automata, ez jó! :-))))))
Mellesleg a hét nyelven beszélő motoros zoomos digitálisanvezérelt TTL vakummal legjobb képeket ilyen full automata módban csináltam :-) Kulcsszám osztva távolsággal = blende. És akkor a sötét, távoli háttér előtti arcok sem égnek el. |
|
Előzmény:
 |
Sumo
2001-01-17 19:05:14
|
155
|
| bar ezt te is leirtad egy mondatban, en meg csak jartatom itt a szamat... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|