|
|
|
|
 |
Sumo
2001-01-17 18:41:14
|
150
|
errol jut eszembe. lattam az egyik porstban egy exakta vakut, 6900 ftert, ttl fenymerest tud, szerintem teljesen jol megeri az osszes kiskategorias slrhez (praktica, zenit, ilyesmik).
ha mar itt tartunk, a ttl fenymeresrol szoljunk par szot?
szo szerinti jeletesben: through the lens, azaz lencsen keresztuli fenymeres. ez azt akarja jelenteni, hogy a vaku villanast maga a vaku szabalyozza, megpedig ugy, hogy elvillantja magat, utana egy szenzoron (vagy a gep fenymerojen, vagy a sajatjan) mereget, es ha ugy iteli meg, hogy a fenymennyiseg eleg ahhoz a tavolsaghoz/fenyviszonyokhoz, amit lat maga elott, akkor abbahagyja a villanast. |
|
A hozzászólás:
 |
Levendula
2001-01-17 18:36:28
|
149
|
| Csak egy halk megjegyzés. Nem a nagy száj, és a gépcsodák számítanak. Zenittel, Exaktával, vagy kis szappantartó autómata géppel is lehet jó képeket csinálni. Nem kell a hangoskodóktól félni, nem a száj határozza meg a tudatot. Tehát, ha tudok magam is segítek. Mindenki volt kezdô. LEV |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|