|
|
|
|
 |
Higgins
2001-01-17 20:02:08
|
157
|
Én Metz MZ32-t vettem. Mindent tud, amit az F70.
/rear, slow sync., korrekció/ Meg vagyok vele elégedve. |
|
A hozzászólás:
 |
hobe
2001-01-17 17:53:55
|
144
|
| Akkor kerdezek meg: Nikon F-70-hez milyen vakut vegyek? A cel az lenne, hogy mondjuk plafonra iranyitva ne legyenek eles arnyekok. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2001-01-17 17:19:36
|
143
|
| Szevasz La di la di da, ezt a topicot nem irányítja senki, nincs forgatókönyv, nincs koncepció, olyan lesz, amilyeneket kérdeznek és amilyeneket válaszolnak. Lazíts, érezd jól magad és kérdezz vagy válaszolj, hogy a topic olyan legyen, amilyennek szeretnéd :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|