|
|
|
|
 |
hobe
2001-01-17 17:53:55
|
144
|
| Akkor kerdezek meg: Nikon F-70-hez milyen vakut vegyek? A cel az lenne, hogy mondjuk plafonra iranyitva ne legyenek eles arnyekok. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2001-01-17 17:19:36
|
143
|
| Szevasz La di la di da, ezt a topicot nem irányítja senki, nincs forgatókönyv, nincs koncepció, olyan lesz, amilyeneket kérdeznek és amilyeneket válaszolnak. Lazíts, érezd jól magad és kérdezz vagy válaszolj, hogy a topic olyan legyen, amilyennek szeretnéd :-) |
|
Előzmény:
 |
La di la di da
2001-01-17 09:07:50
|
132
|
| Őszintén szólva itt még nem nagyon olvastam más hozzászólást, csak ami offolásszámba megy. Aki már színszűrőt akar használni az szerintem nem éppen kezdő, de ez csak egy dolog volt, nem őt akarom személy szerint bántani, csak nem értem aki már komolyabban foglalkozott a fotózással miért ide ír, nekik vannak más fórumok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|