|
|
|
|
 |
Levendula
2001-01-17 18:23:29
|
147
|
| Létezik objektívtisztitó szet. (dolgoztam eladóként jó pár éve Ofotértben, akkor volt. De nagyon sokszor mosott pamut anyaggal lehet elvileg, de jobb a szett. |
|
 |
balas
2001-01-17 15:55:22
|
142
|
Ronggyal ne! Van, ki szarvasbort ajanl, van, ki nem ajanlja, mert az egyszer belekerult por utana karcolja az uveget. Ami biztosabb: jobb helyeken kaphato objektiv-tisztito papir (100-as kiszerelesben, specialis, nagyon vekony, atlatszo rostos papir). En ezzel + egy kis lehellettel szoktam ezeket kimeletesen letorolni, ha muszaj. Tiszta gyogyszertari alkohol is segithet meg a zsirosabb dolgok eltakaritasaban (ujjlenyomat).
udv, balas |
|
A hozzászólás:
 |
Porter
2001-01-17 15:47:49
|
141
|
Full lamer kerdes: az obit nem szabad megtorolni ronggyal, ugye?
Na most megis mi van akkor, ha par csunya (eso)folt raette magat az obi elejere?
A profi fujosecset csak a porra van meretezve. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|