Keresés

Részletes keresés

hobe Creative Commons License 2001-01-17 13:11:44 139
Meg az az igazsag, hogy van par fotos topik, nem egyszeru eldonteni, hogy melyikbe irjon az ember:-)
A hozzászólás:
La di la di da Creative Commons License 2001-01-17 12:22:28 138
identi: Végül is van benne valami, amit írtál, ne haragudjatok, talán kicsit ingerült voltam, nem akarom tönkretenni a topicot.
Előzmény:
identicalmcqc Creative Commons License 2001-01-17 11:56:29 137
Bocs reszben igazad van de egy kezdonek is lehet kepzeloereje es elkepzelheti hogy mi az amirol folyik a tarsalgas.. Lasd az en esetemet.. Pl en valszinuleg eletemben nem fogok szurot hazsnalni fotozashoz es orulok ha szep kepeket keszitek sajat magam de azert jo es erdekes tudni hogy ilyenek is vannak...
De amikor kerdezel akkor nem art ha van itt olyan is aki regebben csinalja es tud hasznos tanacsot adni nem pedig azt hogy mit hol talalsz meg magadnak.. Szoval en amikor kerdeztem egybol kaptam ra valaszt nem honapok mulva.. Es asszem hogy az ilyen embereket csak ugy lehet itt tartani ha olyan dolgokrol is szo esik ami esetleg oket is erdekli...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!