Keresés

Részletes keresés

taszi2hu Creative Commons License 2001-01-17 14:24:21 140
Ne légy olyan biztos benne, hogy sohasem fogsz szűrőt használni, mivel minden objektívre (főleg komolyabbak esetén) fel kell rakni egy szűrőt, ami általában UV, hogy védd az obit a sérülésektől. Hiszen egy szűrő még mindíg olcsóbb, mint egy objektív.
La di la di da Creative Commons License 2001-01-17 12:22:28 138
identi: Végül is van benne valami, amit írtál, ne haragudjatok, talán kicsit ingerült voltam, nem akarom tönkretenni a topicot.
A hozzászólás:
identicalmcqc Creative Commons License 2001-01-17 11:56:29 137
Bocs reszben igazad van de egy kezdonek is lehet kepzeloereje es elkepzelheti hogy mi az amirol folyik a tarsalgas.. Lasd az en esetemet.. Pl en valszinuleg eletemben nem fogok szurot hazsnalni fotozashoz es orulok ha szep kepeket keszitek sajat magam de azert jo es erdekes tudni hogy ilyenek is vannak...
De amikor kerdezel akkor nem art ha van itt olyan is aki regebben csinalja es tud hasznos tanacsot adni nem pedig azt hogy mit hol talalsz meg magadnak.. Szoval en amikor kerdeztem egybol kaptam ra valaszt nem honapok mulva.. Es asszem hogy az ilyen embereket csak ugy lehet itt tartani ha olyan dolgokrol is szo esik ami esetleg oket is erdekli...
Előzmény:
La di la di da Creative Commons License 2001-01-17 09:07:50 132
Őszintén szólva itt még nem nagyon olvastam más hozzászólást, csak ami offolásszámba megy. Aki már színszűrőt akar használni az szerintem nem éppen kezdő, de ez csak egy dolog volt, nem őt akarom személy szerint bántani, csak nem értem aki már komolyabban foglalkozott a fotózással miért ide ír, nekik vannak más fórumok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!