Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001-01-17 17:19:36 143
Szevasz La di la di da, ezt a topicot nem irányítja senki, nincs forgatókönyv, nincs koncepció, olyan lesz, amilyeneket kérdeznek és amilyeneket válaszolnak. Lazíts, érezd jól magad és kérdezz vagy válaszolj, hogy a topic olyan legyen, amilyennek szeretnéd :-)
identicalmcqc Creative Commons License 2001-01-17 11:56:29 137
Bocs reszben igazad van de egy kezdonek is lehet kepzeloereje es elkepzelheti hogy mi az amirol folyik a tarsalgas.. Lasd az en esetemet.. Pl en valszinuleg eletemben nem fogok szurot hazsnalni fotozashoz es orulok ha szep kepeket keszitek sajat magam de azert jo es erdekes tudni hogy ilyenek is vannak...
De amikor kerdezel akkor nem art ha van itt olyan is aki regebben csinalja es tud hasznos tanacsot adni nem pedig azt hogy mit hol talalsz meg magadnak.. Szoval en amikor kerdeztem egybol kaptam ra valaszt nem honapok mulva.. Es asszem hogy az ilyen embereket csak ugy lehet itt tartani ha olyan dolgokrol is szo esik ami esetleg oket is erdekli...
hobe Creative Commons License 2001-01-17 10:11:36 133
Akkor menjek el innen? A "nagy" forumba nem mertem irni, mert kb. masfel eve fenykepezgetek, de akkor ott kerdezoskodom tovabb.
Mellekesen mi az, hogy komolyabban foglalkozott a fotozassal?
A hozzászólás:
La di la di da Creative Commons License 2001-01-17 09:07:50 132
Őszintén szólva itt még nem nagyon olvastam más hozzászólást, csak ami offolásszámba megy. Aki már színszűrőt akar használni az szerintem nem éppen kezdő, de ez csak egy dolog volt, nem őt akarom személy szerint bántani, csak nem értem aki már komolyabban foglalkozott a fotózással miért ide ír, nekik vannak más fórumok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!