Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001-01-15 15:00:42 117
Szerintem a papír márkanevénél sokkal többet számít a kidolgozó gép minősége és a személyzet igényessége.

Az elmúlt években minden egyes papírképet, amit készítettem, korábbi meggyőződésem ellenére albumba fűztem. Válogatás nélkül: a rosszakat is és a még rosszabbakat is. (csupa emlékkép) Ezekből szeretnék ide a topicba hozni képeket mutiba. Nem azért mert jó fotók, hanem mert illusztrálják a lehetőségeket egy jó szappantartóval illetve egy jó tükörreflexessel. Az albumokba belelapozva egyszerűen ordít, hogy melyiket hívták Párizsban és melyiket Budapesten. Egyébként nagyon szeretem Budapestet.

A hozzászólás:
Obi wan Creative Commons License 2001-01-15 14:49:46 116
Hali!

Egy újabb kérdés: Jobb-e ha nagyításnál a színes negatívot gyártó cég fotopapírjára készül a kép. Pl. Kodak Gold 200 nega esetén Kodak papírra. Van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Üdv: Obi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!